Rodzinka na wyjeździe

Primavera – „hotel prawdziwie rodzinny”

Hotel ewidentnie stawia na wypoczynek rodzinny. Do dyspozycji gości jest dość szeroki wybór różnych pokoi, których wyposażenie jest imponujące. Szczególnie polecam pokoje Premium, gdzie mamy klimatyzację, kącik do robienia herbaty i inne elementy, które poprawiają standard wypoczynku rodzinnego. My wybraliśmy domek. Jest tu 8 domków, które są maksymalnie 8 osobowe, ale raczej ciężko się pomieścić w nich w tyle osób. Nas jest czwórka i jeszcze dwie osoby na pewno by się zmieściły.

Bajkowy Zakątek

To kameralny Hotel Spa na Mazurach z niepowtarzalną atmosferą i klimatem. To niezapomniane chwile dla całej rodziny. Noclegi w klimatycznym miejscu, z pysznym i zdrowym jedzeniem oraz bogatym programem zajęć dla dorosłych i dzieci gwarantują udany wypoczynek dla całej rodziny.

Rodzinne Tatry w Reymontówce

Od jakiegoś czasu zbierałam się do wyjazdu w góry. Brakuje mi na co dzień tych niesamowitych, zapierających dech w piersiach widoków. Z jednej strony czuję się mała i nic nie znacząca na tle tak wielkich i tak wiekowych pomników przyrody, z drugiej czuję, że tu jest moje miejsce, odzyskuję spokój ducha i siły witalne. Uwielbiam góry.

Kto może - nad polskie morze!

Niedawno miałam okazję wziąć mały urlop – to tylko 5 dni – za mało by wyjechać na prawdziwe wakacje, za dużo by siedzieć w domu i nic nie robić – tym bardziej, że z 6-latką pełną energii odpoczywanie w domu właściwie nie jest możliwe. 🙂

Diament Podkarpacia

Długi sierpniowy weekend to świetna okazja na krótki wypoczynek. Zawsze staram się wykorzystać takie możliwość by pojechać w nowe miejsca, nie oddalone od Warszawy za bardzo – tak do 5 godzin spokojnej drogi z małym postojem – w przypadku mojej rodziny postój na „wybieganie latorośli” to absolutna konieczność.