Rodzinka na wyjeździe

Rodzinne Tatry w Reymontówce

Od jakiegoś czasu zbierałam się do wyjazdu w góry. Brakuje mi na co dzień tych niesamowitych, zapierających dech w piersiach widoków. Z jednej strony czuję się mała i nic nie znacząca na tle tak wielkich i tak wiekowych pomników przyrody, z drugiej czuję, że tu jest moje miejsce, odzyskuję spokój ducha i siły witalne. Uwielbiam góry.

Są takie miejsca …. Hotele Nadmorskie

 Są takie miejsca gdzie zawsze panuje wakacyjna atmosfera,
a po przekroczeniu progu, każdy czuje, że znalazł się we właściwym miejscu. Każda chwila spędzona tutaj upewnia o słuszności dokonanego wyboru,
a zadowolenie i uśmiech widać na twarzach wszystkich zarówno gości jak
i personelu.

Bajkowy Zakątek

To kameralny Hotel Spa na Mazurach z niepowtarzalną atmosferą i klimatem. To niezapomniane chwile dla całej rodziny. Noclegi w klimatycznym miejscu, z pysznym i zdrowym jedzeniem oraz bogatym programem zajęć dla dorosłych i dzieci gwarantują udany wypoczynek dla całej rodziny.

Diament Podkarpacia

Długi sierpniowy weekend to świetna okazja na krótki wypoczynek. Zawsze staram się wykorzystać takie możliwość by pojechać w nowe miejsca, nie oddalone od Warszawy za bardzo – tak do 5 godzin spokojnej drogi z małym postojem – w przypadku mojej rodziny postój na „wybieganie latorośli” to absolutna konieczność.