Oferta dla Hoteli Rodzinnych

Zwalcz Nudę jest pomysłodawcą i realizatorem serii wydarzeń rodzinnych.

 

Zapraszamy do udziału w Warszawskich Dniach Rodzinnych,

Narodowym Dniu Sportu

oraz w projekcie Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza!: www.zwalcznude.pl

 

Nasze działania to:

  • Dziesiątki tysięcy rodzin, z którymi prowadzimy pikniki, gry miejskie i animacje w całej Polsce.
  • Ponad 400.000 Unikalnych Użytkowników naszych stron rocznie
  • Ponad 25.000 fanów na FB
  • Proponujemy pakiet współpracy półrocznej, w ramach którego łączymy działania w Internecie z działaniami w terenie, lub udział w konkretnym wydarzeniu

Poznaj nas i nasze projekty - Fundacja Zwalcz Nudę - prezentacja

Udział w projektach Fundacji Zwalcz Nudę to możliwość dotarcia do rodzin aktywnych. Pokazując swoją ofertę na piknikach Zwalcz Nudę nasi Partnerzy docierają wprost do rodzin Kowalskiego i Nowaka, którzy nie chcą spędzać czasu wyłącznie w domowych pieleszach.

Rodziny biorące udział w projektach fundacji chcą aktywnie poznawać Warszawę i Polskę. To rodzice, którzy nie chcą tylko puścić swojemu dziecku bajki – wolą pójść na grę miejską lub wyjechać na weekend! To mądrzy rodzice, którzy niedzielnych popołudni nie ograniczają do obiadu i drzemki – przychodzą na nasze pikniki, by świetnie się bawić i poznać ofertę otaczających ich Partnerów!

 

Do takich Rodzin warto kierować swoją ofertę!

 

Duże pikniki:

1. Stoisko na Warszawskim Pikniku Rodzinnym  – pakiet A  piknikowy, 19 marca, CRS Bielany, ul. Lindego 20 (przy metrze Wawrzyszew);

2. Stoisko na Warszawskim Pikniku Rodzinnym – pakiet A piknikowy, na jesieni 2017 r., Błonia PGE Narodowego.

Warszawskie Dni Rodzinne - co to takiego?

Seria lokalnych gier i pikników rodzinnych:

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza! to seria 20 rodzinnych wydarzeń na terenie Warszawy w okresie maj – październik.

Działania w Internecie:

1. mailing do bazy rodzinnej z całej Polski (w szczególności: Trójmiasto,     Warszawa, Poznań i Wrocław) około 40.000 kontaktów – z zaproszeniem do konkursu Internetowego dedykowanego Partnerowi, z opisem wybranej oferty Partnera; koszt mailingu od 200 do 500 PLN – ustalany indywidualnie;

2. artykuł o Partnerze napisany przez Prezes Fundacji (Partner funduje pobyt z wyżywieniem dla 2+1 na minimum 2 noclegi i zapewnia oprowadzenie po hotelach, pokazanie ich mocnych stron i atrakcji); Piszemy artykuły jedynie o hotelach tworzonych z mocną ofertą rodzinną; Zapraszamy do zakładek po lewej stronie, gdzie można zobaczyć artykuły napisane w ostatnich miesiącach;

3. przygotowanie konkursu dedykowanego Partnerowi – zazwyczaj tematyka konkursu zostaje przygotowana po napisaniu artykułu i zapoznaniu się z ofertą Partnera. Temat zostanie dobrany do oferty Partnera w porozumieniu z Partnerem;

4. wsparcie promocji na naszych FB – ponad 25.000 like’ów: informacja o artykule, konkursach, nagrodach – w sumie proponujemy 8 publikacji.

Proponujemy współracę półroczną, w której skład wchodzą:

udział w dwóch wielkich piknikach WDR

udział w projekcie Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza!

artykuł na stronie

konkurs dedykowany

i kampania kanałami internetowymi ZN, czyli social media, strony i mailingi

 

Koszt pakietu to 2000 PLN plus ufundowanie trzech pobytów (do artykułu, do konkursu, do projektu Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza!)

W przypadku zainteresowania jedynie wybranymi możliwościami współacy – oferta jest przygotowywana indywidualnie i może być w części baterowa.

***

Jeżeli nie macie Państwo możliwości zjawić się osobiście na pikniku – nic straconego!

My zajmiemy się promocją i stworzymy dla Państwa stoisko.

 

Na codzień współpracujemy z grupą profesjonalnych animatorów, którzy dzięki swojej charyzmie i pomysłowości zaproszą Rodziny do wspólnej zabawy, a przy okazji przedstawią Państwa ofertę.

Gokarty, animacje sportowe (m.in. rower przeciwskrętny, alkogogle, kamizelka z obciążeniem do pokonywania ekstremalnych slalomów), warsztaty plastyczne, warsztaty kulinarne, malowanie buziek, wielkie bańki, zamykanie w bańce to tylko część animacji, które możemy zaproponować na Państwa stoisku. Partnerzy pokrywają jedynie koszty przygotowania animacji, czyli:

koszty animatorek (30-40 PLN za godzinę netto)

koszty materiałów (zależnie od wybranych animacji)

Poniżej prezentacja animacji jakie możemy dla Państwa przygotować:

Oferta ZN - Animacje piknikowe

***

Możliwość uczestniczenia w 20 piknikach lokalnych w ramach projektu Aktywna Rodzina – Kapitan warszawa zaprasza!

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego pakietu świadczeń promujących w zamian za ufundowanie zaproszenia do hotelu dla najaktywniejszych rodzin uczestniczących w projekcie.

Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza! 2016

media o projekcie Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza!

***

Koszt pakietu półrocznego to 2000 zł netto plus ufundowanie trzech pobytów rodzinnych:

  1. Pobyt dla 2+1 – celem przygotowania artykułu na temat hoteli na strony Zwalcz Nudę; pobyt na minimum 2 noclegi z wyżywieniem – do wykorzystania w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy – od artykułu zaczynamy współpracę;
  2. Pobyt 2+2 – jako wygrana w dedykowanym Partnerowi konkursie Internetowym – minimum 2 noclegi ze śniadaniami – dowolny termin realizacji Vouchera.
  3. Pobyt 2+2 – jako wygrana w projekcie Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza! – minimum 2 noclegi ze śniadaniami – dowolny termin realizacji Vouchera.
  4. Dodatkowa opłata za zatrudnienie animatorów dedykowanych stoisku Partnera oraz materiały użyte podczas animacji (np. materiały plastyczne, farby do twarzy, płyn do baniek).

 

Zapraszamy do współpracy!

Krystyna Radkowska

501 104 087

krystynaradkowska@zwalcznude.pl

www.zwalcznude.pl