Laureaci Plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki 2016

Przedstawiamy Laureatów Plebiscytu Statuetka Warszawskiej Rodzinki 2016.

Głosowanie trwało od 10 lutego do 15 marca 2016 r.. W plebiscycie wzięło udział ponad 100 rodzinnych miejsc w Warszawie.

Zagłosowało prawie 7 000 osób!

Za wszystkie głosy dziękujemy w imieniu naszym oraz Laureatów - każdy jeden głos był na wagę złota!

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nagroda Grand Prix - Kategoria Moje hobby i Zajęcia po Szkole

Dom Zagadek


Dom Zagadek to rozrywka popularnie nazywana: Escape Room, czyli zabawa w której uczestnicy mają 60 minut, by rozwiązać serię zagadek i wydostać się z zamkniętego pokoju.
Aby to zrobić uczestnicy muszą wykazać się sprytem, spostrzegawczością i umiejętnością łączenia faktów.
Zabawa ta integruje ludzi, uczy umiejętności działania w zespole, pobudza kreatywne myślenie a wspólne osiągnięcie celu dostarcza mnóstwo pozytywnej energii

 

Kategoria Rodzinka na Wyjeździe:

Małe Kilometry

Małe Kilometry tworzą dzieci. Są organizatorem turystyki dziecięcej, prowadzą zajęcia dla najmłodszych, obecni od pięciu sezonów na rynku warszawskim. „Więcej kroków, więcej tlenu, więcej uśmiechu” - to ich misja. Chcą by dzieci, jak najwięcej czasu spędzały bawiąc się w wolnej, zielonej przestrzeni. Odkrywają przyrodę i przygody, wędrują. Prowadzą edukację outdoorową, wycieczki, urodziny i kolonie dla dzieci 5-12 lat, tam gdzie mają nieograniczony dostęp do witaminy „N” płynącej z NATURY. Ważne są dla nich: uśmiech, współzawodnictwo. Odłączają się od elektroniki a przyłączają do natury.

Kategoria Kultura:

Dom Kultury „Świt” Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

 

Dom Kultury „Świt” to konglomerat różnorodnej aktywności kulturalnej, artystycznej i wolnoczasowej dla ludzi bez ograniczeń wieku. „Świt” jest po trosze kinem, teatrem, estradą, uniwersytetem dla seniorów i dzieci, salą koncertową, biblioteką, przyczółkiem wspierającym uliczno – podwórkowe akcje artystyczne i inicjatywy społeczne, miejscem twórczych aktywności kulturalnych.

Kategoria Restauracje i Kawiarnie:

W TRAKCIE Restauracja & Klub Pełen Zajęć

W Trakcie to restauracja i klub, gdzie mogą się spotkać całe rodziny przy pysznym włoskim jedzeniu albo na zajęciach i warsztatach, gdzie dzieci zawsze znajdą dla siebie miejsce do zabawy

a dorośli odpoczną.

Kategoria Edukacja Szkolna i Wczesnoszkolna:

Żłobek „Zaczarowany Melonik”

 

Zaczarowany Melonik to Żłobek, w którym dzieci  mogą się radośnie bawić, fantastycznie rozwijać i bezpiecznie spędzać czas w gronie rówieśników.

Najważniejszym celem Żłobka jest wspieranie rozwoju najmłodszych. Jednocześnie ułatwiając mamom powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, a tym samym pomagają w godzeniu życia zawodowego i rodzinnego. Żłobek jest kameralny, przyjazny i kolorowy, spełnia wszelkie wymagane standardy dotyczące sprawowania opieki oraz wspierania rozwoju i edukacji małych dzieci. Zapewnia bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby maluszki czuły się swobodne i szczęśliwe.

Kategoria Sport i Zdrowie:

 

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa

 

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion – Warszawa, to stowarzyszenie mające w swych szeregach dziewczynki trenujące gimnastykę artystyczną i fitness sportowy.

Klub Legion-Warszawa został utworzony, aby dziewczynki z Warszawy i okolic miały najlepsze warunki do rozwoju w tej pięknej dyscyplinie sportowej.  Każda dziewczynka traktowana jest indywidualnie. Celem klubu jest trenować i rozwijać ich talenty - pracą i zaangażowaniem, dobrą organizacją zajęć i profesjonalną kadrą trenerską.

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion – Warszawa  - to nie tylko ćwiczenia na sali gimnastycznej, ale także miejsce dla świetnej zabawy, nawiązywania przyjaźni i wspaniały sposób spędzania czasu.

Polub nas na FB

 

Warszawskie Dni Rodzinne organizowane są wspólnie przez Fundację Zwalcz Nudę oraz m.st. Warszawa 

Organizator Dni Rodzinnych
Patron Dni Rodzinnych
Partner Dni Rodzinnych
Partner Dni Rodzinnych
Współorganizator Warszawskiego Pikniku Rodzinnego
Partner Dni Rodzinnych
Partner Dni Rodzinnych

 

PATRONI MEDIALNI

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Zwalcznude.pl Krystyna Radkowska