Strefa Partnera

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Aby przyłączyć się do wydarzenia i zostać Partnerem XI edycji WDR, wystarczy:

1. przygotować w swojej placówce wydarzenie lub kilka wydarzeń w terminie Warszawskich Dni Rodzinnych (marzec 2018 r. – piątek – niedziela – dokładna data WDR zostanie podana w terminie późniejszym) – zajęcia, warsztaty, trening, pokaz itp. lub/i zostać Wystawcą na Pikniku – (data pikniku zostanie podana w późniejszym terminie)
2. opisać wydarzenie w formularzu zgłoszeniowym – formularz poniżej
3. wybrać dla siebie odpowiedni pakiet Partnera – więcej informacji – KLIK
4. odesłać formularz na adres: wdr@zwalcznude.pl

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Profil odbiorcy - Warszawskie Dni Rodzinne

Warszawskie Dni Rodzinne - marzec 2018 r. (piątek - niedziela)

Zapraszamy na wyjątkowy weekendy rodzinny trwający od piątku do niedzieli, dni otwarte najciekawszych punktów rodzinych w stolicy: pokazy, warsztaty, zajęcia. To trzy dni pełne atrakcji, kiedy Warszawa staje się wielkim placem zabaw.

Warszawski Piknik Rodzinny - dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie

Piknik jest zwieńczeniem Warszawskich Dni Rodzinnych. Miejsce pikniku zostanie podane w późniejszym terminie.

KTÓRY PAKIET WYBRAĆ?

PAKIET C – polecamy dla punktów, które są lokalne lub działają w konkretnej branży – np. angielski dla maluszków na Bemowie.

PAKIET B – proponujemy punktom, które trudno opisać tak konkretnie jak przy pakiecie C, ale też łącza się z konkretnym miejscem w Warszawie lub kategorią – np. kafejka na Bemowie z różnymi zajęciami dla dzieci.

PAKIET A – został stworzony przede wszystkim z myślą o firmach i instytucjach, które są liderami w swojej branży lub chcą nimi zostać. Oprócz mocnej promocji na stronie i FB wydarzenia w ramach tego pakietu, Partner może skorzystać ze stoiska na Warszawskim Pikniku Rodzinnym oraz z pakietu działań PR – publikacje o Partnerze w ramach informowania o WDR.

PARTNER PIKNIKU – pakiety: Sponsor StrefyPakiet VIPPartner Pikniku APartner Pikniku B – przygotowaliśmy dla firm, które chcą pokazać się na  pikniku bez prowadzenia zajęć u siebie.

Po sukcesie dziesięciu edycji Warszawskich Dni Rodzinnych przyszedł czas na jedenastą edycję!

ZwalczNude.pl organizuje serię wyjątkowych wydarzeń rodzinnych. W każdym z nich, w jeden weekend, miasto i jego okolice zmieniają się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta miasta pod kątem przyjaznych im miejsc.

Koncepcja logistyczna jest podobna do Nocy Muzeów, w ciągu jednego weekendu jest organizowanych kilkaset darmowych wydarzeń, w tym warsztaty, pokazy, przedstawienia, pikniki… wszystko dla rodzin z dziećmi!

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie miejskie instytucje, firmy oraz organizacje pozarządowe, z którymi stworzymy w 2018 roku wyjątkową ofertę – trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

Warszawskim Dniom Rodzinnym towarzyszy Warszawski Piknik Rodzinny.

najczęściej zadawane pytania

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM WDR?

Przygotuj wydarzenie i opisz je – wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy
i nam go odesłać na adres: wdr@zwalcznude.pl. Możesz zostać Partnerem WDR i przygotować wydarzenie u siebie (w piątek lub/i sobotę lub/i niedzielę) lub/i zostać Partnerem pikniku i przygotować coś w naszej wspólnej przestrzeni w dniu eventu.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się powyżej.

CZY UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST PŁATNY?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny do 20 stycznia – pakiet C – opisany w zakładce na górze. Jeśli chcą Państwo skorzystać z dodatkowych form promocji, jak pozycjonowanie wpisu, czy logo na stronie, zapraszamy do skorzystania z Pakietu B, lub A – również opisanych po lewej stronie.

Dla firm, które nie prowadzą własnego punktu przewidzieliśmy pakiety Partnera pikniku – również opisane w zakładce po lewej stronie.

DLACZEGO WARTO?

Warszawskie Dni Rodzinne, to największe wydarzenie rodzinne w stolicy.  Jest ono wsparte rozległą kampanią promocyjną: plakaty, bilbordy, kampania w radio i telewizji, Internet – więcej informacji można znaleźć w zakładce media. W Warszawskich Dniach Rodzinnych bierze udział około 20.000 rodzin – które dzięki wydarzeniu docierają do miejsc, z którymi często związują się na stałe. Warszawskie Dni Rodzinne, to jednak nie tylko możliwość pozyskania bezpośrednio po nich nowych klientów. To wydarzenie społeczne, które otwiera Warszawę na rodziny z dziećmi – warto być jego częścią, bo dzięki skali wydarzenia pokazujemy jak ważna jest to dziedzina w życiu Warszawy.

Strefy tematyczne na pikniku WDR

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami jakie Strefy planujemy przygotować na Piknikach Dni Rodzinnych w marcu i na jesieni w Warszawie.

Współtwórz wybraną strefę razem z nami, bądź jej częścią i zostań Partnerem! Możemy stworzyć strefę dedykowaną Twojej firmie! Przygotowaliśmy różne pakiety partnerskie opisane w zakładkach po lewej stronie. Partnerów zainteresowanych piknikiem zapraszamy do zapoznania się z ofertami:

Sponsor Strefy

Pakiet VIP

Partner Pikniku A

Partner Pikniku B

Partnerów zainteresowanych zorganizowaniem zajęć u siebie oraz uczestnictwem w pikniku (nie jest to obowiązkowe) zapraszamy do zapoznania się z ofertami:

Oferta dla Partnera A

Oferta dla Partnera B

Oferta dla Partnera C

Strefa baby

Zapraszamy na konsultacje z zakresu etapów rozwoju dziecka, rehabilitacji, żywienia, porady psychologiczne i pedagogiczne, jak również konsultacje z dietetykiem oraz alergologiem. Będzie również okazja do przetestowania pieluch i wybrania najodpowiedniejszej dla Twojego maluszka. Zapraszamy do degustacji zdrowych posiłków dla niemowląt, napojów i soków. Przetestujemy również szeroki wachlarz artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych  – pieluch, chusteczek, kosmetyków dla niemowląt itp.

STREFA CHRONIĘ, BO KOCHAM

W tej strefie dowiesz się więcej na temat zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety oraz suplementacji, jak również prowadzenia zdrowego trybu życia i ekologii. Porozmawiamy o odporności i o tym, jak można ją wesprzeć. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń, na warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu i degustacje.

Tu każdy rodzic znajdzie coś dla siebie! Porady i konsultacje, strefa relaksu, dyskusje na wychowania dzieci oraz mnóstwo niespodzianek!

STREFA NOWOŚCI

Interesujesz się nowatorskimi rozwiązaniami? A może Twój konik to motoryzacja? Lubisz nowe gadżety, które ułatwiają Twoje życie jako rodzica? Dzięki nim Twoje dziecko może być bezpieczne, szybciej się rozwijać, poznawać nowe rzeczy. Jeśli właśnie na tym Ci zależy zajrzyj do strefy pełnej nowości rynkowych: elektro-nianie, kamery, sprzęt elektroniczny, testowanie wózków dziecięcych, fotelików, najfajniejszych zabawek, itp.

A może nie jesteś pewna/pewien jaką zabawkę wybrać dla Twojego dziecka? Co kupić niemowlakowi, a co przedszkolakowi na prezent? Jakie zabawki kształtują małą motorykę, a jakie dużą? Czy wybrać zabawki do nauki czytania, liczenia, rozwijające pamięć, a może umuzykalniające? Przetestujcie wspólnie różne zabawki i zdecydujcie która jest odpowiednia dla Twoje pociechy!

STREFA MALI MÓZGOWCY

Strefie tej przyświecają słowa Konfucjusza „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” Tu  Twoje dziecko poprzez ciekawą, mądrą zabawę – a zatem przez praktykę – przyswoi, a przede wszystkim zrozumie nowe treści. Nie ma lepszego sposobu, by dowiedzieć się, jak poznawczo, społecznie i emocjonalnie funkcjonuje dziecko, niż wspólna gra planszowa lub nauka przez zabawę. Zapraszamy na zajęcia z robotyki, matematyki, a także eksperymenty chemiczne czy fizyczne. Pokaż dziecku jaki ciekawy jest świat, który go otacza!

STREFA MAŁY ARTYSTA

Czy odkryłeś już wszystkie zainteresowania i talenty Twojego dziecka? Taniec, plastyka, muzyka, a może teatrzyk lub pantomima? Poznajcie różnorodne techniki plastyczne, techniki umuzykalniające oraz zajęcia które mogą się przerodzić na prawdziwą pasję Twojego dziecka!

STREFA AKTYWNA RODZINA

Czy Twoim konikiem jest sport? Zapraszamy do poznania różnych dyscyplin sportowych oraz rodzinnych gier i zabaw! Zwalczaj Nudę z nami – aktywnie!

Tu również poznasz ludzi, którzy na co dzień tworzą fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne. Nie wahaj się pytać, zaspokój swoją ciekawość, nawiąż nowe kontakty i zobacz w jakie działania możesz zaangażować się wspólnie ze swoją rodziną.

Zapraszamy do strefy, w której organizacje pozarządowe prezentują swoją działalność, przekazują ważną ideę, która im przyświeca, wzajemnie się poznają oraz wymieniają się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniami. Tu dowiesz się jak Ty możesz pomagać innym.

Prezentacja dla Partnerów

Poniżej znajdziecie Państwo prezentację projektu skierowanego do potencjalnych Partnerów Warszawskich Dni Rodzinnych. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią oraz do współpracy!

Warszawskie Dni Rodzinne 2017 - prezentacja projektu

Aby zostać Partnerem należy wybrać jeden z pakietów opisanych po lewej stronie (A-B-C) i odesłać uzupełniony formularz na adres wdr@zwalcznude.pl – poniżej.