Strefa Partnera

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Aby przyłączyć się do wydarzenia i zostać Partnerem XI edycji WDR, wystarczy:

1. przygotować w swojej placówce wydarzenie lub kilka wydarzeń w terminie Warszawskich Dni Rodzinnych (16-18 marca 2018 r. – piątek – niedziela) – zajęcia, warsztaty, trening, pokaz itp. lub/i zostać Wystawcą na Pikniku – 18 marca 2018 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym na Bielanach
2. opisać wydarzenie w formularzu zgłoszeniowym – formularz poniżej
3. wybrać dla siebie odpowiedni pakiet Partnera – więcej informacji – KLIK
4. odesłać formularz na adres: wdr@zwalcznude.pl

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Profil odbiorcy - Warszawskie Dni Rodzinne

Warszawskie Dni Rodzinne - 16-18 marca 2018 r. (piątek - niedziela)

Zapraszamy na wyjątkowy weekend rodzinny trwający od piątku do niedzieli, dni otwarte najciekawszych punktów rodzinnych w stolicy: pokazy, warsztaty, zajęcia. To trzy dni pełne atrakcji, kiedy Warszawa staje się wielkim placem zabaw.

Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica- 18 marca 2018 r.

Piknik jest zwieńczeniem Warszawskich Dni Rodzinnych, który odbędzie się 18 marca 2018 roku w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w dzielnicy Bielany.

KTÓRY PAKIET WYBRAĆ?

PAKIET C – polecamy dla punktów, które są lokalne lub działają w konkretnej branży – np. angielski dla maluszków na Bemowie.

PAKIET B – proponujemy punktom, które trudno opisać tak konkretnie jak przy pakiecie C, ale też łącza się z konkretnym miejscem w Warszawie lub kategorią – np. kafejka na Bemowie z różnymi zajęciami dla dzieci.

PAKIET A – został stworzony przede wszystkim z myślą o firmach i instytucjach, które są liderami w swojej branży lub chcą nimi zostać. Oprócz mocnej promocji na stronie i FB wydarzenia w ramach tego pakietu, Partner może skorzystać ze stoiska na Warszawskim Pikniku Rodzinnym oraz z pakietu działań PR – publikacje o Partnerze w ramach informowania o WDR.

PARTNER PIKNIKU – pakiety: Sponsor StrefyPakiet VIPPartner Pikniku APartner Pikniku B – przygotowaliśmy dla firm, które chcą pokazać się na  pikniku bez prowadzenia zajęć u siebie.

Po sukcesie dziesięciu edycji Warszawskich Dni Rodzinnych przyszedł czas na jedenastą edycję!

ZwalczNude.pl organizuje serię wyjątkowych wydarzeń rodzinnych. W każdym z nich, w jeden weekend, miasto i jego okolice zmieniają się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta miasta pod kątem przyjaznych im miejsc.

Koncepcja logistyczna jest podobna do Nocy Muzeów, w ciągu jednego weekendu jest organizowanych kilkaset darmowych wydarzeń, w tym warsztaty, pokazy, przedstawienia, pikniki… wszystko dla rodzin z dziećmi!

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie miejskie instytucje, firmy oraz organizacje pozarządowe, z którymi stworzymy w 2018 roku wyjątkową ofertę – trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

Warszawskim Dniom Rodzinnym towarzyszy Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica.

najczęściej zadawane pytania

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM WDR?

Przygotuj wydarzenie i opisz je – wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy
i nam go odesłać na adres: wdr@zwalcznude.pl. Możesz zostać Partnerem WDR i przygotować wydarzenie u siebie (w piątek lub/i sobotę lub/i niedzielę) lub/i zostać Partnerem pikniku i przygotować coś w naszej wspólnej przestrzeni w dniu eventu.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się powyżej.

CZY UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST PŁATNY?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny do 20 stycznia – pakiet C – opisany w zakładce na górze. Jeśli chcą Państwo skorzystać z dodatkowych form promocji, jak pozycjonowanie wpisu, czy logo na stronie, zapraszamy do skorzystania z Pakietu B, lub A – również opisanych po lewej stronie.

Dla firm, które nie prowadzą własnego punktu przewidzieliśmy pakiety Partnera pikniku – również opisane w zakładce po lewej stronie.

DLACZEGO WARTO?

Warszawskie Dni Rodzinne, to największe wydarzenie rodzinne w stolicy.  Jest ono wsparte rozległą kampanią promocyjną: plakaty, bilbordy, kampania w radio i telewizji, Internet – więcej informacji można znaleźć w zakładce media. W Warszawskich Dniach Rodzinnych bierze udział około 20.000 rodzin – które dzięki wydarzeniu docierają do miejsc, z którymi często związują się na stałe. Warszawskie Dni Rodzinne, to jednak nie tylko możliwość pozyskania bezpośrednio po nich nowych klientów. To wydarzenie społeczne, które otwiera Warszawę na rodziny z dziećmi – warto być jego częścią, bo dzięki skali wydarzenia pokazujemy jak ważna jest to dziedzina w życiu Warszawy.