Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Ochota 2019 – Warszawskie Dni Rodzinne

Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

Adres: ul.  Rokosowska 10

Strona www: www.osirochota.waw.pl

Miejscowość i Dzielnica: Warszawa/Ochota

Nazwa wydarzenia: Aquaareobik

Numer wydarzenia: 128-129

Data wydarzenia: 13, 14 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 12:00

Czas trwania: 30 min

Przedział wiekowy: dorośli

Opis wydarzenia: Zajęcia aquaerobicu dla chętnych  osób pod okiem uprawnionych instruktorów i trenerów.

 

Nazwa wydarzenia: Nurkowanie

Numer wydarzenia: 130-131

Data wydarzenia: 13, 14 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 13:00

Czas trwania: 30 min

Przedział wiekowy: dorośli

Opis wydarzenia: Zajęcia nurkowania dla chętnych  osób pod okiem uprawnionych instruktorów i trenerów.

 

Nazwa wydarzenia: Nauka pływania (dzieci 7 lat)

Numer wydarzenia: 132,133

Data wydarzenia: 13, 14 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 14:00

Czas trwania: 30 min

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 7 lat

Opis wydarzenia: Zajęcia z  nauki lub doskonalenia pływania w grupach 15 osobowych z instruktorem.

 

Nazwa wydarzenia: Doskonalenie pływania (dzieci 7 lat)

Numer wydarzenia: 134-135

Data wydarzenia: 13, 14 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 14:00

Czas trwania: 30 min

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 7 lat

Opis wydarzenia: Zajęcia z  nauki lub doskonalenia pływania w grupach 15 osobowych z instruktorem.

Biblioteka „Przystanek Książka”

Adres:ul. Grójecka 42

Strona www: www.bpochota.waw.pl

Miejscowość i Dzielnica: Warszawa/Ochota

Nazwa wydarzenia: Rodzinne zagadki: konkurs literacki

Numer wydarzenia: 136-139

Data wydarzenia: 12, 13 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 12.04- 13:00-19:00, 13.04- 10:00-15:00

Czas trwania: 10 min

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 4-6 lat, dzieci w wieku 7 lat i więcej

Opis wydarzenia: Każdy Czytelnik Biblioteki w dniach 12 i 13 kwietnia może rozwiązać 3 zagadki literackie. Za poprawne odpowiedzi drobna niespodzianka.

Biblioteka „Przy Baleya”

Adres: ul. Baleya 9

Strona www: www.bpochota.waw.pl

Miejscowość i Dzielnica: Warszawa/Ochota

Nazwa wydarzenia: Kapsuła czasu (4-6 lat)

Numer wydarzenia: 140

Data wydarzenia: 13 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 11:00

Czas trwania: 2,5 h

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 4-6 lat

Opis wydarzenia: Świat dinozaurów – zajęcia literacko – plastyczne (wspólne czytanie, rodzinne wykonanie przestrzennego dinozaura)

 

Nazwa wydarzenia: Kapsuła czasu (7 lat plus)

Numer wydarzenia: 141

Data wydarzenia: 13 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 11:00

Czas trwania: 2 h

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 7 lat i więcej

Opis wydarzenia: Gry i zabawy naszych dziadków (zabawy zręcznościowe, rodzinne rozgrywki)

Biblioteka „Piątka”

Adres:ul. Grójecka 109

Strona www: www.bpochota.waw.pl

Miejscowość i Dzielnica: Warszawa/Ochota

Nazwa wydarzenia: Czas na Wielkanoc

Numer wydarzenia: 142

Data wydarzenia: 13 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 11:30

Czas trwania: 2,5 h

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 4-6 lat

Opis wydarzenia: W programie: Głośne czytanie, warsztaty plastyczne, zabawy z chustą KLANZ-y

Speak Up Grójecka

Adres: ul. Grójecka 81/87

Strona www: www.speak-up.pl

Miejscowość i Dzielnica: Warszawa/Ochota

Nazwa wydarzenia: Dzień otwarty w Speak Up Grójecka

Numer wydarzenia: 143-150

Data wydarzenia: 13 kwietnia 2019

Godzina wydarzenia: 10:00-14:00

Czas trwania: 15 min-1 h

Przedział wiekowy: dzieci w wieku 7 lat i więcej, dorośli

Opis wydarzenia:

10:00 – 45 min  – warsztaty dla dzieci 7-9 lat English is fun!

10:45 – 15 min – Porozmawiajmy o wakacjach – jedziemy na obóz językowy.

11:00 – 45 min -warsztaty dla dzieci 9-12 lat English is fun!

11:45 – 15 min – Porozmawiajmy o wakacjach – jedziemy na obóz językowy.

12:00 – 45 min – warsztaty dla młodzieży 13-16 lat English is fun!

12:45 – 15 min – Porozmawiajmy o wakacjach – jedziemy na obóz językowy.

12:00 – 60 min Speak English abroad! Mów po angielsku za granicą. – warsztat dla osób początkujących

13:00 – 60 min Discussion Club konwersacje dla dorosłych – poziom średnio zaawansowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda